Дата и час: Нед Май 19, 2024 1:38 am




Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща
Защо на българите в чужбина им...? 

_________________
ЗА НАЦИОНАЛНО МОГЪЩА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ!


Автор Съобщение

Регистриран на: Вто Юни 23, 2009 6:54 pm
Мнения: 5
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Защо на българите в чужбина им...?
Защо на българите в чужбина им беше отнето правото да гласуват? Това че не живеем в България не означава, че не ни пука какво става и какви ги вършат "драгите ни управници".


Здравейте Българи,
ето какво се случи при нас!

Живея във Ванкувър, Canada и през Март тази година имахме консулски дни и повдигнахме въпроса за избирателна секция.
Kонсула тогава ни обясни, че процедурата била тромава и отнемало време... Да им се чудиш на такива изказвания. Тия хора за лапни-шарани ли ни имат?
Ето какво пише из пресата: "Ще бъдат разкрити над 250 избирателни секции в 62 държави по света. Близо половината от секциите - 123, са в Турция."...
А сега де? Какво излиза? Че за някои може, за други
Освен това излиза, че консула ни е излъгал, след като ето какво доуточняват:
"Разкриването на секции обаче става и по лична преценка на посланика и на консула, уточни Троянов."


пълният текст, можете да прочете тук: http://www.vesti.bg/?tid=40&oid=2239291

В града живеят около 2000 българи, които са посочили, че българския език е техен роден. Това значи, че е отнето тяхното право на глас.

Възмутена съм от тази жалка "политическа ориенталщина". Докога за едни може, а за други не!


Вто Юни 23, 2009 7:07 pm
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 11:44 pm
Мнения: 129
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
На невъзвръщенците - масони и ротарианци от САЩ главно, женени за еврейки като "патриота" екс приятел на Хитлер и върло храчещ по негов адрес в последствие - Иван Дочев, мразещи България точно колкото и изселниците или "екскурзиантите" от 1989 се е дало възможност да гласуват и то в много секции, ама "опазил ни Бог", от гласуването на тези "българи" с американски паспорти и ционистки мръсни душици! Гласуващи винаги либерално и израелски синьо в огромната си част, т.е. за НДСВ, СДС, а сега вероятно за ГЕРБ и Б. Б.

_________________
ЗА НАЦИОНАЛНО МОГЪЩА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ!


Сря Юни 24, 2009 12:18 pm
Профил WWW
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 6:21 pm
Мнения: 336
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
Привет petya41, благодим за информацията.
Текстът ви излезе тук:
http://www.forumat-bg.com/index.php?opt ... &Itemid=71
Ако искате да бъдете подписана по друг начин, а не както направо взех никът ви от тук, ми драснете едно ЛС. ;)
С уважение:

Виго


Сря Юни 24, 2009 12:37 pm
Профил Facebook Сенат Гласът на блогъра
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 11:44 pm
Мнения: 129
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
Крайно време е българите да си налягат парцала в България и да си я търсят! Да си отстояват България и да си я искат обратно, не да чергарстват по-целия свят!

_________________
ЗА НАЦИОНАЛНО МОГЪЩА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ!


Сря Юни 24, 2009 12:39 pm
Профил WWW
Site Admin
Site Admin
Аватар

Регистриран на: Чет Дек 18, 2008 6:21 pm
Мнения: 336
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
Интересно е да бъдеш съдия.
Хем е някак си лесно, хем носи някои сериозни последствия и отговорности.

Друже, това е задача, с която аз лично не бих се нагърбил.

Нима ти би?

Още повече, че да живееш в чужбина не е нито грях, нито престъпление.

Не малко велики българи са дали своят дан имено отвън.

Тук все още имаме доста сериозно население.

Нима то не ти стига?

Нима те прави по-малко българин това, че си преминал една административна граница, за да живее семейството ти по-добре?



Не съм от най-вярващите, но нека си припомним един момент на много мъдрост, сила и човещина.





Сря Юни 24, 2009 12:51 pm
Профил Facebook Сенат Гласът на блогъра

Регистриран на: Вто Юни 23, 2009 6:54 pm
Мнения: 5
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
Здравейте отново Ви благодаря за топлото посрещане. ;)
На тези, които ни изкарват чергари, само мога да кажа, че това, че сме Емигрирали от България и си има своите причини известни на много българи, но това не означава, че трябва да си откъсваме от това, което се случва, след като нашите родители продължават да живеят там. Това че живея в Канада не ме прави канадка. Аз съм все още български гражданин и си оставам такава. Просто си потърсих правото да гласувам и това ми право беше отнето с някакъв измислен мотив, че трябвало дипломатическа мисия, че Канада не позволявала да се гласува. След като е така, защо обаче българите в Монтреал успяха да си извоюват избирателна секция в църквата "Свети Иван Рилски"? Значи пак въпроса опира дали е удобно на господа управляващите къде да се разкриват такива. Искам да изразя своета огромна удоволетвореност от това, което Монтреалци направиха. Евала на организационния комитет, че успяха три седмици преди избирателния ден да се наложат и разкрият тази секция. :bravo:
За нас останалите остава само да призовем повече хора да отидат до урните и да дадат своят глас за Демокрацията и доброто на всички Българи, па било и извън граница!


Съб Юли 04, 2009 10:05 pm
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 11:44 pm
Мнения: 129
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
petya41 написа:
Здравейте отново Ви благодаря за топлото посрещане. ;)
На тези, които ни изкарват чергари, само мога да кажа, че това, че сме Емигрирали от България и си има своите причини известни на много българи, но това не означава, че трябва да си откъсваме от това, което се случва, след като нашите родители продължават да живеят там. Това че живея в Канада не ме прави канадка. Аз съм все още български гражданин и си оставам такава. Просто си потърсих правото да гласувам и това ми право беше отнето с някакъв измислен мотив, че трябвало дипломатическа мисия, че Канада не позволявала да се гласува. След като е така, защо обаче българите в Монтреал успяха да си извоюват избирателна секция в църквата "Свети Иван Рилски"? Значи пак въпроса опира дали е удобно на господа управляващите къде да се разкриват такива. Искам да изразя своета огромна удоволетвореност от това, което Монтреалци направиха. Евала на организационния комитет, че успяха три седмици преди избирателния ден да се наложат и разкрият тази секция. :bravo:
За нас останалите остава само да призовем повече хора да отидат до урните и да дадат своят глас за Демокрацията и доброто на всички Българи, па било и извън граница!
Къде по-света има демокрация, такава каквато вие си представяте че е възможно да има и къде по-света отсъства диктатурата в управлението? Както може би е редно и да попитам, къде по-света е имало, има или ще има комунизъм, само че в онзи смисъл, в който вярващите в неговата реализация си го представят?
В света има два вида диктатури. Народоукрепваща диктатура и народоунищожителна или народоподтисническа диктатура. Всяка власт, респективно диктатура сама по-себе си е някакво зло, въпроса е по-малкото да изберем...

_________________
ЗА НАЦИОНАЛНО МОГЪЩА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ!


Нед Юли 05, 2009 3:07 am
Профил WWW
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 11:44 pm
Мнения: 129
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
Освен това, аз смятам че не може някой при присъствието на държава и то нормална, да не осигурява хляб на тази държава, а на някоя друга. Да има гражданство там, а да решава моите съдби тук, на мен който давам хляб на тази страна или на моите родители!
Също така в момента, не мисля че е коректно един американски или канадски гражданин, с доход десетки пъти колкотодохода на един български гражданин, да ми обяснява от тая висока кула и отделечен от тукашната реалност, кой е редно мен да ме управлява, как "Атака" са националисти, как Симеон бил "крайно честен човек" и имал "велики експерти" около себе си. Как "успелите" чрез кражби, лъжи, кариеризъм, присъствие в номенклатурата, доноси, рушвети и с купени дипломи първенюта, простаци и кариеристи от ГЕРБ било редно да ме управляват, щото имали "имуществен и образователен ценз" придобити къде в РАБФАК, къде в партийни школи в СССР преди 1989, къде с пачката под масата или в учебника след 10 ноември 1989 - а, когато пък нашето образование започна да рухва в пълния смисъл на думата и защото били "десни", както и израелско сините, едно напълно размито, неясно и спекулативно понятие в нашата политика, точно колкото и понятието "ляво" или понятието "център".

Какви леви в положителния смисъл който се влага в тази дума от масовото население,може да са БСП които са за плоския данък и която нагло и цинично признава че ненавижда хората които строиха България, като каза че "не е партия на бедняка с мръсен потник и чук в ръка", че мрази българският народ и българският работник и пролетарии, в който ужким някога се кълнеше или е считана за наследник на тая партия, която търсеше поддръжника в неговите среди? Какви десни може да са израелско сините, като в останалите страни под дясно се разбира консервативно, а в това се предполага някаква макар демагогска религиозност, дори евроскептицизъм в известна степен, протекция на родния капитал, елитарно мислене и пр.? Уравновиловчиците, марксистите и ексноменклатурчиците от СДС или останалите израелско сини и възпитаници на института "Карл Маркс" като Иван Костов, кви десни може да са? А дали въобще това традиционно дясно от запад, има почва у нас и би било положително и има условия за него, е съвсем друга тема. Дясното на запад, не се счита за либерално, а у нас либералното се счита от някои за "дясно"...

Та вие там, с тези ваши доходи, ми обяснявате на мен и на нас. Как трябвало некви си "експерти" като невладеещите членоразделна реч в огромната си час кадри на ГЕРБ да ни управляват, да управляват със своите рушветчийски имуществени и образователни цензове 99% от пролетаризиращия се все повече и беден български народ на гърба на оцеляването. Да ми говорите за "дясното" и либералното колко хубава идея било, както и за СДС и юпитата дето ни ги пращате, как било чудесно да се извършва раздържавяване и всичко да стане частно, ама сиреч чуждо и небългарско в нашия случай, щото българин най-просто казано поне честен и почтен, несвързан с чужди сили няма толкова пари да ги купи тия активи и тръстове. Как не било лошо космопотилитизма и прехвърчането на народите като пеперуди от страна в страна, както и това англичаните и американците, заедно с техните вечни ортаци - евреите да изкупуват нашите земи, имоти, нашите села, където посретством цигански терор и властови действия и бездействия се обезбългаряват.

Вие това ни говорите всичкото от позицията на огромната пропаст между нашите и ваши доходи, възможности, между страните в които живеем и пр.

Кой от емигрантите точно, дори от ония така наречените политически, а да не говорим за днешните гастарбайтери даде нещо добро на България и българите преди или след 10 ноември 1989-а? Кой застана твърдолинейно зад българският национализъм, макар с всички негови кусури и макар да му бъде един буден коректив?

Ами извинявайте, ама патриотизма на вашите лидери в емиграция, в коктейлите с мазния чифут и българофоб Роналд Рейган ли беше? Или с Републиканската партия на САЩ, финансирана от същите еврейски фамилии и банки, от които се финансира робовладелския строй в Юга на САЩ и еврейна Ленин-Бланк?

Във венцеславенето на страна, на една нация - тумур и паразит за човечеството, която беше съставена от убийци, изнасилвачи, садисти, крадци, дезертьори и е била както и Австралия британска наказателна колония за престъпници? Която обаче украде интелектуалния труд на останалите нации, предизвиквайки особено след 1945 - а пълна разруха в държавите им, която изкупи главно наши и германски мозъци, която придоби средствата от еврейските борсови бандити на които даваше убежище за да ограбват останалите народи и страни и която се изгради като народност, нация и някаква псевдоидентичност на масовата псевдокултура, посредством един жесток и нечуван геноцид над коренното население на онези земи, който може да се сравнява само с тоя на техните вечни ортаци - османците или турците над нас и евреите над палестинците в историята, както и на техните бащи и дедовци - англичаните?

В това че вашите лидери, поддържаха както и всички вие първо израелско синята "опозиция", пръкнала се от посткомунистическите канцеларии и от червената номенклатура и то неотклонно, а също и в това че бяха женени за еврейки - ционистки до един, т.е. Г.М. - о Димитров от една страна, а от друга беденият за "националист" от някои - доктор Иван Дочев, възхваляван ден и нощ от трибуната на СКАТ, от един пишманантикомунист, чиято майка е изнасяла турнета в чужбина, пътувала е в Иран и така нататък, а самият той не само не закачан по-време на комунистическият режим, ами взел висше образование, живял в София през всичките години и бил на не лоши длъжности. Да не говорим че това лице, кани ротарианци /масонска ложа!/, масони и други пораженци, както и изпаелски гражданки със снахи - ционистки и внуци - ционистчета и евреи, като "борци срещу комунизма" и понеже то много често си позволява да рови чуждите родове, "по-пряка и сребрена линия" и тяхната политическа принадлежност, трябва само да прибавим факта по-този повод че братчето му е член на СДС, наричан от него "съюз на държавна сигурност" и служител в парламента, да не говорим за топлия прием в телевизия СКАТ от страна на "антикомуниста" Сидеров, защото знаем че тая телевизия не е и дори на Валери Симеонов, който е четвърти в листата на "Атака" - Бургас днес, а докара анй-много гласове на партията в интерес на Истината, както и единствен като присъствие в общинския, прокара и положителни решения.

Според този така наречен антикомунист и родолюбец, ония дето пускаха мините - играчки над България през 1944 - а и ония, същата тая престъпна, терористична, агресивна и разбойническа държава /според собствения и интелектуален елит, доколкото го има/, днес била "Освободител" на Ирак и иракчаните които на 75% удобряваха управлението при референдум на Саддам, им били "благодарни" като на "Освободители" днес, че има векидневно самоубийствени атентати, разруха, глад и мизерия, както и милиони вече убити и усакатени.

Вероятно и в Германия след 1945 бяха "Освободители", където бесеха хора по дърветата с надпис "ВРЪКОЛАК!", подозирани само за връзки с освободителното движение на Германия след ВСВ. Където се разстрелват хора, когато са се събрали над 4 души за да изпратят свой близък, в неговия вечен сън и покой, където се стреля на месо ако германец излезе след десет часа, където освен крръволожкия нюрнбергски процес, едно масово еврейско ритуално убийство на старата германска власт и елит /"народния съд" у нас е изработен по-негово подобие!/, са създадени и специални трибунали, които издирват бивши офицери по-цял свят, или служители на Вафен СС, както и участници в хитлеровата администрация и ги съдят за несъществувалия "холокост" над евреите, като начина да намалят присъдата си е да признаят за масови убийства на евреи, за които се твърди от лъжесвидетелите в Нюрнберг, както и съществуванието на газови камери, но да "докажат" че не са участвали пряко в тези масови убийства, никакво право нямат да докажат че ги е нямало и да оспорват фактите и очевидните лъжи за съществували, че и избити евреи, тогава ги грози веднага десетки години затвор, или може би дори доживотен.

Да, всичко това става в американската, не в съветската зона на влияние, както същото става и днес в Ирак.

За престъпленията на "братята" американци, същия тоя така наречен антикомунист, или нищо не говори никога и за коварната роля на тяхната държава в нашата история, както и че тя е седалището на еврейския синедрон днес - категорично установена клоака на злото за човечеството. Или се споменава с половин уста, че била все пак съюзник на СССР през ВСВ. За разлика от това, се обръща непрекъснато внимание на престъпленията на Сталин, СССР и в така нареченият източен блок, които престъпления аз не отричам, но нали не значи че трябва да укриваме, умаловажаваме или премълчаваме на друга част от злото, установено като "нов световен ред" от 1945 - а насам?

Според такива "антикомунисти", според редица политемигранти, Роналд Рейган бил приятел на България?!


В началото на “Студената война” – 1947 г. - Алън Фостър Дълес – първият шеф на ЦРУ - заявява:
“Ние ще хвърлим всичкото злато на САЩ, цялата сила на САЩ за измамване и оглупяване на хората от социалистическия свят. Незабелязано ще подменим човешките ценности с фалшиви. КАК? Ще намерим единомишленици в тези страни и Русия. Ще разгърнем грандиозна по мащаби разложителна работа, ще изтръгнем социалната същност на литературата, ще насърчаваме автори, които втълпяват в човека култ към секса, насилието, садизма, предателството - тоест безнравствеността. Нужни са писания, осмиващи естествеността и почтеността като архаични отживелици. Простащината, наглостта, лъжата и измамата, пиянството и наркоманията, животинския страх сред хората, безсрамието, доносничеството и още много пороци заложени в човека трябва да се раздвижат. Така ще разклащаме поколение след поколение, ще предизвикваме ерозия и развращаване на младежта. Ще създадем човек с консумативна психика на елементарен потребител. Всичко това ще извършим под девиза: ЗАЩИТА ПРАВАТА НА ЧОВЕКА И ГРАЖДАНСКИТЕ МУ СВОБОДИ".



[JUSTIFY]

През 1992 г. Държавният секретар на САЩ Джеймс Бейкър заяви пред техния конгрес: “Ние изразходвахме над 30 хиляди милиарда долара, за да победим в студената война срещу СССР и неговите сателити, за да предизвикаме материален и духовен срив”.













"Вие не ни трябвате повече от 4 милиона". Боулън

http://www.youtube.com/watch?v=VHPaIYRbZRk&feature=channel_page



http://www.youtube.com/watch?v=0N-gphy4wZw&feature=channel_page



Тук иде ред да си спомним и прословутата реч и закана на Уиинстън Чърчил, българската земя да се засади с картофи на мястото на българите, след което заваляват прословутите "благинки" на англо-американския запад, във вид на мини играчки и писалки. Тук е ред да си спомним и стихотворението "Дизраели" на Вазов.

Мисля че коментара е излишен какъв "приятел" са ни САЩ, Труман, Рейган, Уилсън - един от бащите на ньойския геноциден договор и пр...

Мисля че коментарите относно "цивилизованоста" и "уважението на човешките права и личност" при САЩ, са излишни...И за САЩ като "Освободител".

Аз ще коментирам подобнитвърдения само с една дума - НАГЛОСТ и ЦИНИЗЪМ!

Да не говорим че този "родолюбец и антикомунист" както се самонарича, иска американски бази у нас и ни говори че ако нямало американски, щяло да има съветски...:lol:

Само дето СССР, за разлика от САЩ отдавна го няма, първото за Щастие, второто за огромно наше съжаление и беда, тази страна още съществува.

Но да се върнем на емигрантите. Това бяха вашите "авторитети" и водачи, които и на "антикомунисти" като въпросният служител на СКАТ вече години наред, при това твърде безпрепятствено.

Същите тези ваши лидери, да не забравяме че освен членове на масонските ложи и шпиони на ЦРУ, а някои и на МОСАД, КГБ и други чужди разузнавания, в глас с българомразците, обругаваха България при новото активно българофобско мероприятие от 1982, започнато от САЩ, относно "българската следа" в атентата срещу папата, относно "етническото прочистване" на турци от страна на българите и българската омраза към турците, по-време на "голямата екскурзия", паралелите между атентата срещу папата и убийството на кръволога Александър Караджорджевич в Марсилия, с което лично аз се гордея като българини на чиито българоубиствен мръсен гроб, именно крайно идеализираният Борис Трети плаче през 1935 и то според писанията на негов приближен, който също го идеализира както и нещастното му недоразумение и недоносче - Симеон, в книгата "Цар Борис Трети - Обединител" /върху това дали Цар Борис, или много лошия Хитлер обедини България, също можем много да поспорим./.

Та да се върнем на мисълта ми. Тези политемигранти, повечето от тях ширеха американо-еврейските лъжи срещу българският народ и нация, не срещу комунистическия режим разбира се, чиито средства бяха отново в западни банки и си живееше доста добре в някаква измислена "студена война", която незнайно как между такива "непримирими врагове" не прерастна в гореща, като капитализма и комунизма?

Да, тази политемиграция хвърляше в края на 80-е кал, в един глас с външните ни врагове, по-нашия народ и държава, както ония на запад хвърляха такава кал и преди 1944 - а, когато само бранихме нашето Родно Небе от окупатора, нашественика и масовият убиец на българи и когато само взехме онова което те геноцидно ни бяха отнели в Ньой и Версай! Защото окупатори на чужди земи, ние не сме били ВСВ!

Крайно време е ние, всички българи да разберем, че онази помия която се шири срещу нас на запад. Не беше насочена нито срещу "фашизма" /какъвто у нас не е имало/, нито срещу режима на Живков преди 1989-а, тази помия беше и е насочена срещу съществуванието на български народ и българска държава, било тя монархия, република, фашизъм, национализъм, комунизъм или какъвто и режим да управлява, тази цел остава заветна и изконна, на бездуховния, материализиран, изроден юдео-масонския англо-американски запад с божествен култ към юдиното желязо и ограбването на нашите и други земни блага, с изтреблението на нашия и други народи които пречат!


[/JUSTIFY]
Нед Юли 05, 2009 5:00 am
Профил WWW

Регистриран на: Вто Юни 23, 2009 6:54 pm
Мнения: 5
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
Войне, съжалявам те като те чета. Но и те разбирам, защото аз се чувствах така до преди 4 години. :pullhair:
И знаеш ли пpави разлика м/у Канада и САЩ. Нямаш и ни най-малка представа колко са различни тези две държави.
Препоръчвам ти само като за начало да гледаш един филм: Sicko by Michael Moore. ;)
http://video.google.com/videoplay?docid ... 0856118396


Нед Юли 05, 2009 5:26 am
Профил
Аватар

Регистриран на: Вто Апр 28, 2009 11:44 pm
Мнения: 129
(View: Всички /В темата)

Сподели
Мнение Re: Защо на българите в чужбина им...?
petya41 написа:
Войне, съжалявам те като те чета. Но и те разбирам, защото аз се чувствах така до преди 4 години. :pullhair:
И знаеш ли пpави разлика м/у Канада и САЩ. Нямаш и ни най-малка представа колко са различни тези две държави.
Препоръчвам ти само като за начало да гледаш един филм: Sicko by Michael Moore. ;)
http://video.google.com/videoplay?docid ... 0856118396
Канада е скачен съд със САЩ, във всички терористични, престъпни и агресорски войни на САЩ от ПСВ до днес. Лично аз съм виждал канадски граждани, които твърдат че са от български произход, а всяват в сайта youtube.com ужесточена българофобия за периода 1986-1989, както и лансират пропагандата за "българската следа" в атентата срещу папата.
Ето и доказателството че българска следа е нямало в този атентат:




http://www.skat.bg/products.php?type=10&genre=3108

В края на предаването ще видите няколко откъса от интересни интервюта на Кевор Кеворкян, с баща на обезглавен американец и с двама професора-врагове на войната в Ирак, както и с бивш служител на ЦРУ в края на 80-е, казващ Истината за атентата срещу папата и клеветите срещу България по-това време, фабрикувани от ЦРУ.
Интервютата започват след 1:25:00 часа от предаването.
Интервюто с генерал Гудман от ЦРУ можете да видите от 01:47:00 нататък в клипа.







http://www.youtube.com/watch?v=x_bHJkOsiqo - лъжата за "българската следа" в атентата срещу папа Йоан Павел Втори, въз основа на която е затворен с години в Италия невинен наш сънародник.







http://www.youtube.com/watch?v=TAp0uGwEfuU&feature=channel_page - пропагандата за "терориста" Владо Черноземски-наш Национален Герой и Национална Гордост, убил кървавият антибългарски тиранин и военнопрестъпник, нарушител на Женевската Конвенция - югославският крал Александър Караджорджевич!





http://www.youtube.com/user/BulgariaXXVek


А ето и уродливото лице на интернет българофоба. Такива като този, само да напомня че не само през комунизма, но и по време на ВСВ преди 1944-а, възхваляват англо-американските бомбардировки и отричат че се бомбардира цивилно население, отричат мините играчки и писалките-бомби.
Такива като този,не водят война срещу комунизма или "монархо-фашизма", такива като този водят война срещу България и българите и срещу каквато и да е България и наша държава!

И този е от така наречените "невъзвръщенци" и политемигранти...А колко е "неболшевик" и анти, си личи от поведението му, след като ме блокира и изтри моите въпроси на каналът си. В поведението си поне, както и в поведението на въпросния "антикомунист" от телевизия СКАТ, лъха на болшевизъм отвсякъде и то от сталинистки тип.

_________________
ЗА НАЦИОНАЛНО МОГЪЩА И СОЦИАЛНО СПРАВЕДЛИВА БЪЛГАРИЯ!


Нед Юли 05, 2009 12:12 pm
Профил WWW
Покажи мненията от миналия:  Сортирай по  
Напиши нова тема Отговори на тема  [ 17 мнения ]  Отиди на страница 1, 2  Следваща


Кой е на линия

Регистрирани потребители: DotNetDotCom.org [Bot]


Вие не можете да пускате нови теми
Вие не можете да отговаряте на теми
Вие не можете да променяте собственото си мнение
Вие не можете да изтривате собствените си мнения
Вие не можете да прикачвате файл

Търсене:
Иди на:  
cron
Powered by phpBB , Almsamim WYSIWYG © phpBB Group.
Designed by Vjacheslav Trushkin for Free Forums/DivisionCore.
Превод: Ioan Arnaudov